ESS030W-0700-42
Specifications
Watts
Volts
See all specs
Specifications
Electrical Characteristic
Amps:
Ballast Collection:
Number of Lights:
Volts:
Watts:
Electrical Collection:
Color Finish:
Electrical Type:
Ballast Factor:
Dimmable:
0
Product Dimensions
Item Dimension:
(W) (H) (D)
Package Dimension:
(W) (H) (D)
Package Weight:
Product Data
Case Unit Rate:
Item UPC:
ESS030W01
Pack Size:
More Information
Safety Rating Mark:
Number Of Lights:
Mounting:
MOUNTING
Fixture Technology:
FIXTURTECH
Use Location:
USELOCATIN
Connect to View Price
Download Files
030W-0700- (2 files)
Toggle Dropdown
ESS030W-0700-42~1
ESS030W-0700-42~2
Your Browsing History
List of suggested products: Your Browsing History.
20W 120V-277V 700mA DIMMING LED DRIVER TRIAC/0-10V
Code:
ESS020W-0700-24
20W 120V-277V 450mA DIMMING LED DRIVER TRIAC/0-10V
Code:
ESS020W-0450-42
15W 120V-277V 350mA DIMMING LED DRIVER TRIAC/0-10V
ESS015W-0350-42
Emergency Battery 8W 54-134mA 60-150VDC FOR LFX/HC FIXTURE - TEMP ITEM
88177-SU
10W 120V-277V DIMMING LED DRIVER TRIAC/0-10V
ESS010W-0350-24
Q40 G9 PIN FROST 120V 12/PK